wrapper

Стрічка новин

Has no content to show!

 Департамент культури КМДА, музей історії м. Києва, музей Шолом-Алейхема, музей " Героїзм і Холокост"

та Всеукраїнська єврейська рада 5 травня провели спільний мистецький захід

"МИ ЙШЛИ ДО ПЕРЕМОГИ"

      З вітальним словом до ветеранів і гостей звернулась голова департаменту культури КМДА Діана Попова; щирі й теплі слова сказала, звертаючись до присутніх, директор Музею історії Києва Лариса Булавіна; привітала зі святом Перемоги ветеранів та гостей і господарка заходу – директор Музею Шолом-Алейхема Ірина Клімова. Відвідувачам було запропоновано ознайомитися з експонатами виставки, присвяченої життю столиці України під час окупації німецько-фашистськими загарбниками.

     Під час заходу відбулась демонстрація хронікально-документального фільму, який розповідає про оборону Києва у липні-вересні 1941 року, про життя киян під час нацистської окупації, трагедію Бабиного Яру та про звільнення міста від нацистів восени 1943 року. 

     Також гості побачили театралізоване дійство, що супроводжувало показ документального фільму.  На фоні хроніки ми побачили  життя звичайних киян, ролі яких зіграли не професіонали, а аматори, але зіграли надзвичайно проникливо. Текст «від автора» читав Анатолій Шенгайт; роль «історика» виконав Анатолій Збанацький – син видатного українського письменника і кінодраматурга, Героя Радянського Союзу Юрія Збанацького;  талановита юна співачка Адель Шурубура дуже ніжно і трепетно виконала єврейську народну пісню «Мамеле» та відому пісню часів Великої Вітчизняної війни на мелодію «Синий платочек», де звучать такі слова «Двадцать второго июня,/Ровно в четыре часа/Киев бомбили, нам объявили/Что началася война…»; а «молоду киянку» зіграла внучка Юрія Збанацького Мар`яна.

 Катерина КУЗЬМЕНКО

 

 

Директор музею історії Києва Лариса Булавіна

 

Анатолій Шенгайт

 

Адель

 

Діана Попова

 

Ірина Климова

 

Анатолій Збанацький зі своєю донькою

 

 

Прокоментувати:

Поділись посиланням на цей сайт!

Про нас

Всеукраїнська єврейська рада була створена в 1988 році. За роки існування ради було засновано шість фондів та  чотири виставки. Встановлено три пам'ятники та сім меморіальних дошок. Випущені поштові конверти та марки. Видано декілька десятків книг та видається газета "Єврейські вісті"

(044) 286-39-61

Асоціації

Зустрічі з ветеранами — кожного другого вівторка.
 Зустрічі проводяться кожної останньої п’ятниці ...
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family