wrapper

Стрічка новин

Has no content to show!
У період окупації Києва німецькими військами Бабин Яр був місцем масових страт і поховань, величезною братською могилою, де тільки згідно з офіційними даними загинуло понад 100 000 осіб — військовополонених, євреїв, циган, комуністів, підпільників, моряків Дніпровського загону Пінської військової флотилії, партизанів, націоналістів, заручників... Всіх, хто вважався «ворогом Третього рейху».
 

В вересні цього року виповнюється 

77-я річниця з дня трагедії Бабиного Яру

 

18 вересня 2018 р.  відбулася траурна хода «Дорогою смерті»  від Пам’ятного знаку біля Мотозаводу, що на перехресті вулиць Мельникова і Дорогожицької до пам’ятника «Мінора», та  мітинг пам’яті біля пам’ятника «Мінора».

На заході були присутні представники державних установ, посольств, громадських та релігійних організацій, діячі культури та інші. 

 

 

 

 

ВГО «Єврейська рада України» за підтримки низки єврейських організацій

 

Детальніше в цій категорії: « Виват, академик! С ЮБИЛЕЕМ! »

Прокоментувати:

Поділись посиланням на цей сайт!

Про нас

Всеукраїнська єврейська рада була створена в 1988 році. За роки існування ради було засновано шість фондів та  чотири виставки. Встановлено три пам'ятники та сім меморіальних дошок. Випущені поштові конверти та марки. Видано декілька десятків книг та видається газета "Єврейські вісті"

(044) 286-39-61

Асоціації

Зустрічі з ветеранами — кожного другого вівторка.
 Зустрічі проводяться кожної останньої п’ятниці ...
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family