wrapper

Стрічка новин

Has no content to show!

Створена і продовжує створюватися картотека (понад 22 тисячі анкет)

і фототека (більше тисячі знімків), загиблих у Бабиному Яру,

тричі видана «Книга Пам'яті», створено тематичні виставки: «Бабин Яр – трагедія України»,

«Діти Бабиного Яру», «Праведники Бабиного Яру».

Виставки експонувалася у Чехії, Словаччині , США, Ізраїлі, Німеччині.

Записані на відео та аудіо касети спогади врятованих праведників та свідків трагедії.

 

Ведеться пошук, уцілілих під час масових розстрілів у вересні та жовтні 1941р., і людей, які рятували їх від загибелі. Звання «Праведник Бабиного Яру» отримали 662 особи. Створено кінофільм «Дорога довжиною в півстоліття», п'ять інших кінофільмів. Один з фільмів демонструвався в Організації Об'єднаних Націй в Нью-Йорку. Розроблено план будівництва комплексу «Бабин Яр» і концепція музею «Бабин Яр». Створено Національний історико-меморіальний заповідник «Бабин Яр».

Щорічно проводиться мітинг і молебень біля пам'ятника на місці розстрілу, участь в якому беруть  Президент України, Голова Верховної ради України, Прем'єр-міністр, Голова Київської міської адміністрації, народні депутати, представники держвних та громадських організацій, посли іноземних держав, мешканці Києва та гості. Ведеться збір матеріалів для майбутнього музею.

Також щорічно проходить траурна хода «Дорогою смерті» від мотозаводу до пам’ятника «Мінора», де проводиться мітинг, на якому виступають представники міської влади, посли Ізраїля та Німеччини, ветерани війни, Праведники, в’язні гетто, представники організації «Джойнт» та «Сохнут», поети, представники молоді.

 Фонд приймав у пам'ятника «Мінора» почесних гостей – президентів США Білла Клінтона та Джорджа Буша, прем'єр-міністрів Ізраїлю Іцхака Шаміра, Іцхака Рабіна, Біньяміна Натаньягу, Президента Ізраїлю Моше Кацава, голови Кнесету Шевах Вайса, голів Бундестагу Німеччини Риту Зюсмут та Романа Герцога, інших відомих державних і громадських діячів, а так само сотні іноземних делегацій.

 

Прокоментувати:

Поділись посиланням на цей сайт!

Про нас

Всеукраїнська єврейська рада була створена в 1988 році. За роки існування ради було засновано шість фондів та  чотири виставки. Встановлено три пам'ятники та сім меморіальних дошок. Випущені поштові конверти та марки. Видано декілька десятків книг та видається газета "Єврейські вісті"

(044) 286-39-61

Асоціації

Зустрічі з ветеранами — кожного другого вівторка.
 Зустрічі проводяться кожної останньої п’ятниці ...
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family